Wczytuję dane...

Popularne Teraz

Podobnie jak moda, także biżuteria stale się zmienia, wyznaczając nowe trendy. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć na temat najbardziej popularnych aktualnie motywów i wzorów w bransoletkach, kolczykach czy naszyjnikach, które podkreślają nasze wyjątkowe stylizacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym dowiesz się wszystko na temat modnej biżuterii sezonowej.

Naturalne kamienie, czyli najnowsze trendy w biżuterii

Bransoletki szczęścia to aktualnie najlepiej sprzedające się akcesoria zarówno damskie, jak i męskie. Tworzone są z delikatnych sznurków lub naturalnych rzemyków, które dekorowane są ozdobnymi elementami. Mogą to być zarówno drewniane, jak i metalowe zawieszki z wybranym przez nas wzorem lub sentencją w postaci graweru. Znacznie częściej, w aktualnym sezonie, wybierane są bransoletki z kamieniami naturalnymi. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że przypisuje się im dobrą energię oraz moc, która ma chronić nas i naszych bliskich przed nieszczęściami lub wręcz przeciwnie – zapewnić zdrowie, dobry nastrój, fortunę czy nawet miłość.

Bransoletka z kamieni naturalnych, a może kolczyki lub naszyjnik?

Skuteczność magii zamkniętej w bransoletkach zależy od rodzaju kamienia naturalnego, jaki wybierzemy. Każdy z nich charakteryzuje się bowiem nieco innymi właściwościami, dlatego wybór odpowiedniego gwarantuje nam dokładnie to, czego w danym momencie potrzebujemy. Chcąc przyciągnąć do siebie dodatkową gotówkę powinniśmy zdecydować się na ciemnozielony malachit. Od lat nie masz szczęścia w miłości i marzysz o prawdziwym, pełnym namiętności związku? Postaw na kwarc różowy lub kamień księżycowy - oba pozytywnie wpłyną na Twoją intuicję i pozwolą przyciągnąć odpowiednią osobę, której zaufasz. A może czujesz, że w Twoim życiu nadchodzi prawdziwa burza i chcesz uchronić się przed nieszczęściem? Wybierz koral, który zabezpieczy Cię przed niespodziewanymi wydarzeniami, których wolałabyś uniknąć. Jak widzisz, każdy z kamieni naturalnych ma swoje wyjątkowe właściwości, a noszenie go zawsze przy sobie w formie bransoletki może pomóc z większym optymizmem i pewnością siebie iść przed siebie i w pełni korzystać z życia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów