Wczytuję dane...

Jak dobrać biżuterię do jesienno-zimowych stylizacji?

Wrzesień i początek października to często miesiące przejściowe. W ciągu ostatnich lat, często zdarzały się ciepłe (a nawet upalne) dni we wrześniu, a czasem nawet w październiku można było jeszcze, siedząc w słońcu, poczuć się na tyle komfortowo, aby pozostać w samym krótkim rękawku. Jednak okres ten to także znak, że nieubłaganie zbliża się okres chłodniejszych temperatur, grubszych swetrów i mniejszej ilości światła dziennego. To oczywiste, że w jesień i zimę zmieni się nasz sposób ubierania się - co jednak z biżuterią?

Biżuteria do jesienno-zimowych stylizacji

Oczywiste jest to, że nie będziemy nadal nosić tych samych ozdób z motywami muszelek czy słoneczek. Jednak, jeśli w lato decydowałyśmy się głównie na błyskotki lekkie i przylegające do ciała, takie jak celebrytki, warto teraz zakupić więcej cięższych i bardziej widocznych wariantów! W końcu cieniutka bransoletka czy łańcuszek może być słabo zauważalna pod naszym grubym swetrem, szalikiem, czy koszulą z długim rękawem i kołnierzykiem. W związku z tym, jesienno-zimowa biżuteria to najczęściej większe, bardziej widoczne i dłuższe ozdoby.

Jakie modele biżuterii będą najlepsze?

Warto zdecydować się nie tylko na łańcuszki i bransoletki, ale również na zegarki! W lato wiele osób może z nich rezygnować, aby uniknąć śladów od opalania, jednak w okresie jesienno-zimowym zegarki będą idealne. Podczas zakupu warto zwrócić uwagę na to, czy interesujący nas produkt jest ze stali chirurgicznej - będziemy miały pewność, że nie zabarwi nam on nadgarstka. Jest to zasada, którą warto stosować do wszystkich kupowanych przez nas produktów.

Ciekawym rozwiązaniem na chłodniejsze miesiące będą również broszki. Gładkie bluzy, swetry czy inne okrycia wierzchnie z pewnością zostaną urozmaicone elegancką i ozdobną błyskotką.

Jesień i zima to nie czas na nudę!

Chłodne miesiące często kojarzą się nam z ciemnością i szarymi kolorami. Możemy jednak łatwo to zmienić! Dzięki dużym i pięknym ozdobom ze stali chirurgicznej z pewnością ożywimy trochę nas samych i nasze otoczenie. Warto również nie zapominać o grudniu i świętach Bożego Narodzenia – to idealny czas na połyskliwą biżuterię ze świątecznymi motywami!