Wczytuję dane...

Bransoletki na nogę - czy wciąż są modne?

Bransoletki na nogę - czy wciąż są modne?

Moda wraca – wszyscy to wiemy. Niezależnie, czy chodzi o fasony spodni, wzory wykorzystywane na bluzkach lub koszulach, czy też modele butów. Niezależnie od czasów, każdy z nas może zaobserwować, że to, w czym kiedyś chodziły nasze mamy, starsze siostry czy ciocie, co jeszcze 10 lat temu było bardzo niemodne, obecnie wraca do łask i sięga po to coraz więcej osób. Nie inaczej sprawa wygląda, jeśli chodzi o biżuterię - a w szczególności bransoletki na nogę. Ich powrót można było obserwować już rok temu – jednak w tym roku są one jeszcze bardziej popularne.

Bransoletki na nogę kiedyś i dziś

Pojawiły się około 20 lat temu, na początku pierwszej dekady XXI wieku. Często były kojarzone z młodymi dziewczynami i kobietami, które świetnie bawiły się na wakacjach nad morzem - były jedną z nielicznych ozdób, z którą można było bezpiecznie pływać. Pierścionki zawsze mogły się zsunąć podczas nurkowania, a łańcuszki zerwać podczas ciągłego wiązania włosów. Dodatkowo, świetnie wyglądały na tle opalenizny!

Bransoletki na nogę przez wiele osób nie były jednak uważane za “prawdziwą” i “poważną” biżuterię. Fakt, że jednak wróciły do nas po 20 latach oznacza, że zakorzeniły się jednak w modzie równie mocno, jak inne trendy z wczesnych lat 2000.

Najmodniejsze wzory bransoletek

Ozdoby na nogę jednoznacznie kojarzą się z latem – dlatego też letnie motywy królują, jeśli chodzi o tę biżuterię! Warto więc wybierać warianty z motywami kojarzonymi z wakacjami, takimi jak na przykład słoneczka, złote koniczynki, flamingi czy też elementy związane z naturą. Świetnie sprawdzą się również modele z jednym błyszczącym kamieniem lub koralikami, które nadadzą Ci prawdziwie retro stylu!

Nie zmienia to faktu, że podczas zakupu warto zdecydować się na celebrytki. Te przylegające do ciała bransoletki na nogę będą wygodne, dyskretne i nie będą wyglądały za ciężko ani przy lekkich sandałach lub klapkach, ani przy butach na obcasie lub obuwiu sportowym.

Margo Biżuteria to ogrom różnorodnych bransoletek na nogę - z nami znajdziesz idealny model dla siebie!