Wczytuję dane...

Broszki

Zjawiskowo mieniące się i zachowane wyłącznie w niezwykłych barwach nasze broszki nadadzą wieczornej kreacji nowego wymiaru. Prezentujemy Państwu m.in. modele nawiązujące do klasycznych rozwiązań, w których zastosowano element w kształcie precyzyjnie oszlifowanych diamentów. Nadano im różnorodne kolory, w tym zielony, czerwony, czy niebieski. Ponadto, nasz asortyment tworzy biżuteria do stworzenia, której wykorzystano korale fenomenalnie wyglądające w zestawieniu z klasycznym naszyjnikiem. Doskonale komponują się także z ubraniami w podobnym stylu – wykwintnych i gustownych. Wiele z nich uzupełniają subtelnie widoczne cyrkonie, które pod wpływem załamującego się światła, uwydatniają piękno biżuterii.

Z kolei dla każdego, kto nie boi się odważnych dodatków i biżuterii proponujemy broszki w prawdziwie finezyjnych kształtach. Wśród nich znajdą Państwo między innymi egzemplarze z napisami.

Wszystkie z naszych propozycji są nieszablonowym dodatkiem do garderoby zakładanej na oficjalną kolację, biznesowy obiad, czy też romantyczną kolację.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów